Livigno

TOP EXPERIENCE na Carosello 3000

Carosello 3000 si pro letošní rok připravilo hned několik novinek a vylepšení. V minulém článku jsme vás informovali o otevření nové, téměř 3 kilometry dlouhé, lanovky San Rocco. Nyní bychom vám rádi postupně představili zbrusu nový projekt TOP EXPERIENCE.

Unikátní projekt TOP EXPERIENCE vám nabízí zážitky, o kterých většina lidí jen sní. Jejich splnění u nás v Livignu máte doslova na dosah ruky.

První z možností, kterou můžete zažít v rámci TOP EXPERIENCE je lyžování či snowboarding na prázdných sjezdovkách při východu slunce. Čerstvě upravená sjezdovka, přes noc přemrzlý mančestr a žádné fronty. To je sen každého lyžaře.

Hodina lyžování se může zdát krátká, ale věřte, že se dvěma lanovkami k dispozici pouze vám a malé skupince dalších lyžařů to bude víc než dost. A po lyžování na vás čeká zasloužená odměna. Na horské chatě Costaccia hut totiž bude připravena luxusní snídaně pouze pro ty, kteří tuto nezapomenutelnou chvíli zažili s vámi.

Za tímto zážitkem se můžete vydat každé úterý a čtvrtek. Sraz s místním instruktorem je vždy v 7.00 u centrální gondoly (č. 25). Své místo si zamluvte nejpozději do 17.00 předchozího dne na kasách u lanovky San Rocco a Livigno Centro, nebo vše vyřešte z pohodlí domova přes internetové stránky.

Více informací najdete zde.