Freeride Informace Lifestyle Livigno Sníh Zajímavosti

SNOW TRIP Livigno vol. III

Zapomeňte na chvíli na vánoční shon, dárky a úklid. Představte si azurové nebe, čerstvý prašan a nekonečné svahy obklopující Livigno. Po ježdění apres ski bar, nákupy nebo relax v sauně. Termín dalšího snowtripu je 24. 3. – 1. 4. 2017 a kapacita je omezená. Takže kdo dřív přijde, ten dřív… jede do Livigna.

snow3

Základní cena snowtripu je 13 300 Kč a zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • dopravu
 • 6x skipass (možnost přikoupení sedmého dne za poloviční cenu)
 • fotografa
 • delegáta

Účastníci SNOWTRIPU získávají slevu 15% na vstup do bazénu a wellness klubu sousedního hotelu Helvetia.

snow5

V průběhu týdne se můžete zúčastnit několika doprovodných aktivit, především pak budete mít možnost heliboardingu/heliskiingu. Vzhledem k tomu, že tato aktivita vyžaduje krásné počasí a dobré sněhové podmínky, budeme vás o možnostech tohoto programu informovat ve čtvrtek před začátkem pobytu.

snowhlavni

HELIBOARDING/HELISKIING – 4 LIDI v HELIKOPTÉŘE

 • 180 EUR/osoba
 • cena zahrnuje jeden let a freeride průvodce
 • každý další let je 95 EUR/osoba, toto ale nedoporučujeme, sjezd je velmi dlouhý a náročný!
 • všichni účastníci musí mít freeride vybavení (ABS batoh, pípák, lopatu, lano.)*
  *Možnost zapůjčení za 10 EUR/osoba/den

snow2

UBYTOVÁNÍ

Novinkou pro rok 2017 je nové ubytování, a to v jednoduchých, ale velmi dobře vybavených apartmánech klasického horského penzionu, který se nachází u kabinové lanovky Mottolino, pět minut chůze od centra města a naproti autobusové zastávky se skibusem zdarma. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, elektrický sporák, ledničku, TV s plochou obrazovkou, fén, ručníky, úschovnu lyží a bot a wi-fi připojení  zdarma. Cena pobytu zahrnuje lůžkoviny a ručníky a (na rozdíl od loňských let) i závěrečný úklid!

snowbyd

V nabídce jsou dvoulůžková studia, čtyřlůžkové a šestilůžkové apartmány. Šestilůžkové apartmány mají dva pokoje se dvěma postelemi, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout a koupelnu. Čtyřlůžkové apartmány mají jeden pokoj se dvěma postelemi, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout a koupelnu. Dvoulůžková studia mají dvě plnohodnotné postele, kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Příplatek za ubytování ve studiu je 700 Kč/osoba/týden.

snowbyd2

Oficiální stránky a online přihlášky najdete zde