Freeride Livigno Sníh Zajímavosti

Snow trip – Livigno 2015

Už za pár dní se můžete vydat do Livigna za prašanem, dokonalým snowparkem, italským jídlem a především FREERIDOVOU událostí evropské zimy s názvem European Freeride Festival!
30. 1. 2015 – 8. 2. 2015 za cenu 12.900,- Kč

Oficiální stránka je zde – www.snow-trip.cz


Livigno je jedno z absolutně nejlepších lyžařských středisek Evropy s úctyhodnými 69 km sjezdovek. Nabízí extrémně širokou nabídku volného terénu ve výborné kvalitě a nově specializovanou freeride zónu. Na vyznavače snowboardingu a freeskiingu zde čeká jeden z vůbec nejrozsáhlejších a nejdokonalejších snowparků v celých italských Alpách.

Středisko je absolutní unikát, nachází se v bezcelní zóně a nákupy spotřebního zboží jsou doslova „za hubičku“.  V neposlední řadě nabízí 40 km  perfektně udržovaných běžeckých stop  připojení Wi-Fi na sjezdovkách  zdarma. Díky bohaté škále „polyžařské zábavy“ v průběhu dne, večera i noci se rozhodně nebudete nudit.

Program

Snow-trip se uskuteční v době European Freeride Festival. Budete tak přítomni jedné z největších freeridových událostí celého roku.

Program tohoto festivalu nabízí kromě profesionálních i amatérských závodů heliski a heliboard prohlídky areálu. Speciálně postavené městečko, při příležitosti tohoto festivalu, bude nabízet tzv. ProShop, kde si budete moci vyzkoušet nejnovější produkty. Freeride tábory dále nabízí filmový festival, různé koncerty a bohatý celodenní program, který si sami zvolíte.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v centru města, v apartmánech pro 4-5 osob. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, elektrický sporák, ledničku, TV s plochou obrazovkou, fén, ručníky, úschovnu lyží a boot, úschovnu kol, wi-fi připojení na internet zdarma. Na požádání možnost přistýlky. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně.

Doprava

Doprava je v ceně pobytu a je zajištěna autobusem. Možnost nástupu v Bratislavě, v Brně i v Praze.

Pojištění

Cena pobytu nezahrnuje pojištění.

Cena

Základní cena „Snow-trip Livigno 2015“ je 12 900,- Kč a zahrnuje:

  • Ubytování
  • Doprava
  • Skipass
  • Fotograf
  • Test centrum rossignol
  • Koncerty ve městě
  • Závěrečný úklid

Za příplatek možnost: heliboarding, heliskiing, coaching, videocoaching, sleva na freeride pass, vstup na freeride film festival

V případě individuálních požadavků nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Stále nejste přesvědčeni? Prohlédněte si trailer k letošní zimě zde .

FEEL THE ALPS! 

Přidat komentář