Informace Lifestyle Livigno Zajímavosti

Proč vyrazit do Livigna s dětmi?

Vybrat zimní dovolenou, aby se na ní bavili jak dospělí, tak děti, dá zabrat. Jen ovšem do chvíle, než objevíte Livigno. Italská zimní metropole nabízí rodinám s dětmi ideální podmínky a zázemí, na které si velmi rychle zvyknete. Upravené sjezdovky ozářené sluncem, lyžařské školy, ubytování rodinám uzpůsobené na míru, spousta zábavy a poznávání. Přesvědčte se s našimi tipy.

Nižší náklady s Family Weekem

Zimní dovolená s dětmi dokáže pořádně provětrat peněženku. Se speciální akcí Family Week Kids go Free rodinné finance tolik nezatížíte. Přijeďte do Livigna v týdnu od 26. 1. do 2. 2. nebo od 23. do 30. 3. a při ubytování dvou dospělých osob získá jedno dítě do 12 let zcela zdarma ubytování v hotelu (v apartmánu 15% slevu), zapůjčení vybavení i lyžařskou školu a každé další dítě narozené před rokem 2007 následně 50% slevu z běžných cen. A do aquaparku Aquagranda můžete jít zdarma až se třemi dětmi najednou.

Lyžařské školy se Skipassem zdarma

Livigno je ideálním místem, kde vaše děti naučí mít lyže rády. Postará se o to tým více než 150 profesionálních instruktorů v lyžařské škole. Kompletní vybavení od helmy přes přeskáče po lyže nemusíte řešit předem, dá se jednoduše zapůjčit. Na všechny vleky navíc děti do 8 let získají při dvou platících dospělích Skipass zdarma

Aktivity napěchované adrenalinem

V Malém Tibetu dobře ví, že děti se vedle výuky potřebují také bavit, proto je pro ně v horní části sjezdovky Carosello 3000 přichystána i speciální závodní dráha Boarder Zoo se širokými zatáčkami lemovaná siluetami zvířat, která v Livignu žijí. Na sněhu se děti pořádně vyblbnou i díky 100 metrů dlouhé sáňkařské dráze a ty, které mají rády špetku adrenalinu, si nenechají ujít Tubing slope – sjíždění z kopce na speciálních nafukovacích kruzích.

Mottolino s pomocníkem Yepim

Novinkou části Mottolino Fun Mountain je šestisedačková lanovka vybavená bezpečnostními prvky a pojízdným pásem, který se automaticky přizpůsobí výšce dítěte a umožní bezproblémový výstup. K areálu patří i sjezdovka, na které si malí lyžaři mohou zajezdit s maskotem Yepim. A o děti od 3 do 7 let (mladší s doprovodem) se zdarma postarají v dětském klubu, který je součástí občerstvovací zóny na M‘eating Point Mottolino.