Informace Lifestyle Livigno Zajímavosti

Přinášíme další důvody, proč vyrazit s dětmi na Family week.

Family week v Livigno začíná už 26. ledna, proto přinášíme další důvody, proč ho nezmeškat. Na nižší náklady, svahy a aktivity přizpůsobené pro děti jsme už upozornili, ale  Livigno přináší i mnoho dalších aktivit pro děti, pokud si zrovna chcete odpočinout od lyžování.

Sportovní vyžití i mimo sjezdovky

Livigno vás nenadchne pouze jako lyžaře. S dětmi můžete zažít nejedno dobrodružství i při poznávání okolí městečka. Vyražte prozkoumávat krajinu v koňském sedle, na skútru či sněžnicích. Šlápnout můžete i do fat biků, které jsou k dispozici i v dětské velikosti. Nebo si půjčte a za fat bike zapojte Charriot, vozítko pro malé děti, a můžete vyrazit. A nadšenci do biatlonu si jistě nenechají ujít možnost být vyškolenými instruktory zasvěceni do tajemství tohoto populárního sportu.

Relaxace i dovádění ve vodě

Aquapark Aquagranda Active You nabízí nepřeberné množství vodní zábavy i relax pro celou rodinu. Můžete se nechat hýčkat v tureckých lázních, výřivkách, saunách, v bazénu se slanou vodou a společně s dětmi se vydovádět v části Slide and Fun, která je plná skluzavek a tobogánů. Navíc se tu nachází dětský bazének, magický hrad a rodiče mohou využít i služby baby sitting.

Hotely a apartmány ušité rodinám na míru

Livigno vítá rodiny s dětmi s otevřenou náručí, a proto se o ně chce postarat nejen na svahu, ale i mimo něj. Funguje tu proto síť hotelů a apartmánů, které nabízí řadu služeb rodinám ušitým přímo na míru. Vedle běžných služeb rodiče ocení baby sitting, dětského lékaře, prádelnu, hřiště, půjčovnu kočárků, kol s dětskými sedačkami či sáněmi a dětským jídelním menu.