Informace Lifestyle Livigno Sníh Zajímavosti

Pět důvodů, proč navštívit Livigno s rodinou

1. RODINNÝ HOTEL A APARTMÁNY

V Livignu je vítána každá rodina, proto klademe důraz na rodinné hotely a apartmány, kde rodiče a děti prožívají nezapomenutelnou dovolenou. Tyto hotely jsou pečlivě udržovány a zařizovány, aby vyhovovaly všem potřebám rodinné dovolené, a to díky službám hlídání dětí, pomoci dětem, prádelně, dětským menu, dětským hřištěm, dostupnosti kočárků a kol s dětskými sedadly.

2. SKVĚLÁ ZÁBAVA, KTERÁ JE PO CELÉM LIVIGNU

Picollo Tibet se stává stále více přátelský k rodinám a každý přichází s novinkami a speciálními akcemi určenými pro dospělé i děti. Pro letošní zimní sezónu 2019/2020 si areál Livigno pro rodiny s dětmi připravil absolutní novinku! Tou je padesátiprocentní sleva pro děti! Tato speciální akce platí na celou sezónu a je vyhrazena pro všechny děti narozené od roku 2004. Pro ně bude každá permanentka k dispozici za poloviční cenu!

3. MATEŘSKÉ ŠKOLY – VÍCE SPORTU A ZÁBAVY PRO KAŽDÉ DĚTI, VÍCE ČASU PRO RODIČE

Aby byl pobyt pro rodiny ještě více jedinečný, jsou zde připraveny mateřské školy a kluby, které umožňují každému dítěti zažít fantastické zážitky plné sněhu a zábavy, zatímco rodiče si mohou dopřát nekonečnou jízdu na sjezdovkách.

4. NEJEN SPORT: VNITŘNÍ AKTIVITY PRO CELOU RODINU
Kromě zimních sportů nabízí Livigno řadu indoorových a kulturních aktivit, které spojují zábavu a zvědavost. Prohlídka Alpe Livigno s průvodcem vám umožní navštívit mlékárnu a nechat například děti zkusit dojit skot, zatímco Trepalle Museum, vám umožní zábavným a poutavým způsobem se ponořit do italské historie.

5. VÝJIMEČNÉ UDÁLOSTI A NEZAPOMENUTELNÉ MOMENTY
Každá dovolená v Livignu je vždy jedinečná a a svým způsobem výjimečná zejména v zimní sezóně. Zvláště pokud zde prožijete Vánoce, Nový rok nebo karneval. V Piccolo Tibetu si mohou mladí i staří užívat každou dovolenou naplno v dech beroucí atmosféře italských Alp.