Informace Jídlo Lifestyle Livigno Zajímavosti

Novinky v Livigno pro rok 2019!

Nové objekty a více spojení mezi svahy a Ski Link a mnoho dalších novinek vás letos čeká v Livigno! Náš zdokonalený systém veřejné dopravy umožní návštěvníkům si vychutnat sněhovou vášeň bez jakéhokoli omezení. Malý Tibet nikdy nepřestane ohromovat a tento rok přivítal příchod nové sezóny s nejmodernějšími zařízeními a dychtivě očekávané překvapení jako jsou tématické treky a více příležitosti lyžovat v noci.

Zimní sezóna v Livignu je oficiálně otevřená! Více než 100 km2 jízdních ploch
pokryté přikrývkami čerstvého sněhu je připraveno a čeká nadšence lyžování a snowboardingu z celé Evropy. Na návštěvníky čeká řada inovací, všechny se zaměřují na zábavu a
jsou navrženy tak, aby usnadnily přístup k zařízením. V první řadě se zlepšil systém veřejné dopravy. Nové linky veřejné dopravy jsou propojeny kyvadlovou dopravou, takže transfer po svazích je ještě rychlejší a efektivnější.

Lyžařská oblast Mottolino Fun Mountain byla dále rozšířena o dvě nové lanovky. První novou funkcí je Yepi Lift pro mladé lyžaře. Tato 6místná sedačková lanovka je vybaven ochrannou tyčí a pohyblivým běžeckým pásem, který se automaticky přizpůsobuje výšku, aby bylo pro malé děti snadnější se na ni dostat. Umožňuje přímý přístup na dětské hřiště, kde jsou hřiště nová a také, kde je nová naučná stezka kde mohou lyžovat ve společnosti maskota Yepi.

Další novinky si můžete přečíst na oficiálních stránkách Livigno.