Informace Lifestyle Livigno Zajímavosti

S Jägermeisterem do Livigna

Zimní sezóna začíná teď! Už třetí rok si totiž můžete v únoru ulovit výhru s Jägermeisterem. Azuro, čerstvej prašan a obří svahy obklopující alpský Livigno. Možnost heliboardingu, nadupaná nabídka aprés ski zábavy, nákupy v bezcelní zóně nebo relax v sauně. Díky Jägermeisteru to může být letos vaše!

V prvním roce vyhrávali dva autoři nejlepších fotografií z hor, v druhém pak soutěžící, kteří napsali nejlepších deset nekompromisních důvodů proč zůstat věrný Jägermeisteru po dalších deset let.

Letos lovíme krátký videa se zimními zážitky. Dva autoři nejlepších z nich pojedou i s kámošem, svým klukem nebo holkou, jednoduše s legendární plusjedničkou, na březnovej snow-trip do Livigna úplně zadarmo.

Natočte krátké video, ve kterym s partou lovíte top zimní zážitky a třeba to budete zrovna vy, kdo pobyt v alpském nebi vyhraje! Jägermeister porota složená z těch nejprotřelejších lovců bude hodnotit obsah videí, který zašlete do neděle 18. února na mail snowtrip@centrum.cz. Do předmětu naťukejte snow-trip Expres nebo snow-trip Refresher – podle toho, kde jste se o soutěži dozvěděli.
Výsledky budou vyhlášeny v pátek 23. února, do Livigna se vyráží 23. března. Více informací o pobytu najdete zde: http://www.snow-trip.cz/tripy/snowtrip_livigno_2018/

 

Tak nepřestávejte lovit! Připijeme si v Livignu!