Informace Lifestyle Livigno Zajímavosti

Rodinný týden v Livignu se blíží.

Rodinný týden v Livignu se už stal klasikou, tak nepropásnětě příležitost na velké slevy pro vaše ratolesti.  Stačím vám zarezervovat ubytování v týdnu od 27. ledna do 3. února, nebo od 17. do 24. března. Na slevu má nárok každé dítě do 12 let v doprovodu dvou dospělých.

Pokud s sebou vezmete jedno dítě mladší 12 let, tak pro něj budete mít ubytování v hotelu zcela zdarma. Pokud máte dětí více, tak můžete počítat s 50% slevou. V případě ubytování v apartmánu vám bude celková částka ponížena o 15%.

Každé dítě má také nárok na skipass zcela zdarma. Kupte tedy permanentky jen pro sebe a vaše děti mohu lyžovat zadarmo. Minimální délka skipassu je šest dní.

Pokud využijete služeb naší půjčovny či instrukora, pak je vaše ratolest taktéž získá bezplatně. To ovšem platí pouze pro jedno dítě a každé další dostane slevu 50%.

Nebo se svým dítětem vyražte do Slide&Fun, nejzábavnější částí Aquagranda. Jedno dítě v doprovodu dvou dospělých má vstup opět zcela zdarma, každé další pak zaplatí polovinu běžné ceny.

Tato nabídka platí pouze pro děti narozené v roce 2006 a později.